Registrace domény .cz

Prodám

160 Kč

Popis inzerátu

Provádíme registrace domén, nastavení a správu DNS záznamů. V současné době registrujeme české domény (.CZ), Slovenskou (.SK),  evropskou doménu (.EU) a nadnárodní domény (.COM  .ORG .BIZ ).

Hodnota domény závisí na mnoha faktorech. U domén, na kterých již delší dobu běží nějaké projekty, je důležitá především návštěvnost webu a jeho ohodnocení vyhledávači. Uvažujeme-li samotnou doménu, na které není provozován žádný web, jsou z hlediska hodnoty domény podstatné především:

  • vyhledávanost klíčových slov v doméně
  • historie a stáří domény
  • počet znaků v doméně
  • koncovka domény
  • typografická a fonetická unikátnost

Vliv stáří domény

Stáří a historie domény mají velký vliv na hodnotu webu, který je na doméně provozován. Podobně jako u obchodních společností, kde je pro zákazníky mnohem důvěryhodnější firma s dlouhou tradicí než subjekt vzniklý před několika měsíci, je i pro internetové uživatele a vyhledávače důvěryhodnější doména, která je již nějakou dobu registrována a provozována. Tato nedůvěra vyhledávačů vůči nedávno vzniklým doménám se pak projevuje tak, že weby či e-shopy umístěné na novějších doménách se mnohem hůře prosazují na silně konkurenční klíčová slova oproti zavedené konkurenci a nedosahují tak lukrativních pozic ve vyhledávačích.

 

Hodnota CZ domény

U českých domén starších více než 3 roky se dá říci, že jejich hodnota je obecně taková, jako by se za každý započatý rok její existence zvýšila nejméně o 1.000 Kč. Toto obecné pravidlo však neplatí pro spící domény ale pouze pro aktivní domény, na kterých po celou dobu běží nějaký web nebo e-shop. Konkrétní hodnota domény určovaná trhem pak závisí na její návštěvnosti, typografické a fonetické unikátnosti a především na vyhledávanosti použitých klíčových slov.

Více informací

Název Popis inzerátu
Typ prodejce K
Stav zboží N
URL e-shopu
WWW

Detail inzerátu

ID inzerátu : 3123
Pekařská 1638/79,
PSČ  747 05
1661 Zobrazeno
Odpovědět na inzerát Sdílet

Přidat komentář

 

Telefoní číslo

Je nám líto, ale první se musíte zaregistrovat nebo přihlásit.

Kontaktní formulář

Je vše s tímto inzerátem v pořádku?

Je nám líto, ale první se musíte zaregistrovat nebo přihlásit.

Přidat k oblíbeným

Je nám líto, ale první se musíte zaregistrovat nebo přihlásit.